Аз питам, Софийска вода ми отговаря

Виж още

Колко струва застраховка „Живот“ на месец и какво получавате

Често говорим за застраховка „Живот“ като за нещо важно,...

Супермаркети за книги? Не, благодаря

Ужасно рядко си купувам книги. За човек, който чете...

Сподели

Наскоро се отказах от хартиените фактури и вече получавам съобщения за задълженията си по мейла.

По този повод влязох и разгледах по-обстойно сайта на Софийска вода. Оказа се, че има чудесни функционалности и улеснения за потребителите.

Например, има разяснение на всеки елемент от фактурата и вече знам какво плащам. Знам и какво трябва да направя, ако реша да сменя партидата на водомера, т.е на чие име да идват фактурите.

Има обяснено подробно почти всичко, свързано с водата и водомерите.

Освен това има възможност сам да подадеш данни за водомера си и така да получаваш реални сметки всеки месец, а не да даваш по 11.76 в продължение на три месеца, а на четвъртия да изравняваш.

Това последното го научих след като зададох въпрос във формата за контакти на сайта. Отговорът в мейла ми пристигна няколко часа по-късно, изчерпателен, ясен и любезен.

Наложи ми се и по телефона да ги търся, и по телефона бяха любезни.

Това, което им липсва, но го има в сайта на бургаското ВиК, са съвети за икономия на водата.

Но аз, понеже съм добър човек, скоро ще ги взаимствам и постна тук, защото добрите идеи трябва да се разпространяват като спам ;)

Така че, уважаеми, онлайн услуги има, само трябва да ги ползваме.