Умберто Еко ме загуби със свето „Махало на Фуко“
Не разбрах какво стана. След първите двеста страници, които прочетох с огромно удоволствие, чудейки се какво разбират от това хора, за които сефирите не означават нищо, внезапно целия План на тримата на Еко изведнъж ми доскуча. Ама страшно ми доскуча. Навързването на познати факти в нова подредба е забавно занимание, но фактите в един момент… Продължете четенето Умберто Еко ме загуби със свето „Махало на Фуко“
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите