Към Вселената: Една такава кухня, моля

Гледам си аз „Момчетата от Медисън авеню“ и си въздишам. Къде по Джон Хам, къде по стила на 60-те, който наистина много, много ми харесва. Изискан, изчистен, слънчев, романтичен – много думички мога да му залепя. Има уют в стаите, а кухнята, само като я видиш, ти се приисква да правиш домашен кекс с лимонови… Продължете четенето Към Вселената: Една такава кухня, моля