Възможно ли е изобщо да остареем естествено?
Винаги съм мислела, че съм над нещата с остаряването. Че ще съм една Моника Белучи. Времето ще минава покрай мен и аз все леко бузеста ще си седя, приятно усмихната. Нищо подобно. Т.е все съм си усмихната, но бузките започнаха да се свличат леко надолу, челото се надипли и линията на челюстта ми започна да… Продължете четенето Възможно ли е изобщо да остареем естествено?
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите