Парите на жените: Защо получаваме по-ниски заплати?

Жените взимат с 20% по-малко от мъжете в една и съща сфера. Пак ще го напишем. Жените получават по-малко пари от мъжете, въпреки че работят едно и също.  И ако това изречение е ясно, причините за това неравенство далеч не са ясни. Ще изброим най-популярните, а в следващи статии ще се опитаме да ви дадем… Продължете четенето Парите на жените: Защо получаваме по-ниски заплати?