Парите на жените: Защо получаваме по-ниски заплати?
Жените взимат с 20% по-малко от мъжете в една и съща сфера. Пак ще го напишем. Жените получават по-малко пари от мъжете, въпреки че работят едно и също. И ако това изречение е ясно, причините за това неравенство далеч не са ясни. Ще изброим най-популярните, а в следващи статии ще се опитаме да ви дадем… Продължете четенето Парите на жените: Защо получаваме по-ниски заплати?
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите