От инерцията бягай, не от комфорта
Жегва ли ви нещо отвътре, когато ви карат да си напуснете зоната на комфорт? Мен – много. Даже преди време призовах да не ми се пипа комфорта, ако може, моля, защото съм си го изработила с ей тия две ръце и глава и хич не беше лесно. Не ми пипайте зоната на комфорт! Как тогава… Продължете четенето От инерцията бягай, не от комфорта
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите