От инерцията бягай, не от комфорта

Жегва ли ви нещо отвътре, когато ви карат да си напуснете зоната на комфорт? Мен – много. Даже преди време призовах да не ми се пипа комфорта, ако може, моля, защото съм си го изработила с ей тия две ръце и глава и хич не беше лесно. Не ми пипайте зоната на комфорт! Как тогава… Продължете четенето От инерцията бягай, не от комфорта