Тук ентусиазираните ни мислят за луди (но на мен не ми пука)
Има нещо сбъркано в погледа ни върху живота. Гледаме го изпод свъсените си вежди, но не по Вапцаров, а ей така, на инат, с балканско недоверие. Да не вземе да ни прецака някой нещо. Особено силно не вярваме на тия, дето много широко се усмихват. Сто процента нещо крият. Сто процента нещо искат да ни… Продължете четенето Тук ентусиазираните ни мислят за луди (но на мен не ми пука)
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите