Как мъжете преживяват любовната раздяла? Какво си мислят? Задават ли си хиляда въпроса „Ами ако“ или всичко им минава с едно напиване? За жените е ясно – ревем, отричаме, после мразим, после се опитваме да се сдобрим, викаме в ума си всички гадни черти на бившия, оплюваме го пред приятелки, пак ревем, боядисваме си косата и… Продължете четенето Егати животът
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите