Шоколад не ям, но с шоколад се мажа

След като преди време писах оди на радостта за българското ни розово масло, продължавам смело с представянето на българска козметика. Тя, горката, има един огромен недостатък – няма кой да й направи маркетинга като хората. Като започнем от опаковките, минем през сайта и свършим на несъществуващата страница във Фейсбук, ще разберем лесно защо за тази… Продължете четенето Шоколад не ям, но с шоколад се мажа